Nejpopularnější řešení v novodobé toaletě.

Posted on 15/03/2018 1:54pm

Toaleta je velmi podstatnou mistnosti každého bytu. Je to nejenom prostor každodenní hygieny, ale rovněž misto, kde můžete se relaxovat po těžkém dnu. Skvělé vybavení záchodu není jednoduché. Doporučujeme Vám přečist náš článek, abyste zjistili víc o moderních řešeních, které můžete použít v Vaším záchodě.


toaleta
Source: pixabay.com
Především chceme Vám navrhnout pozoruhodné řešení pokud jde o sanitární keramiku. V dnešní době máte doopravdy obrovský výběr rozmanitých modelů sanitárních keramik. Samozřejmě základním vybavením každé toalety je toaletní mísa. V obchodech můžete nalézt doopravdy velké množství rozmanitých modelů toaletních mís. Kromě obrovského výběru tvarů máte rovněž volbu pokud jde o barvu. Samozřějmě nejznamější je bílá barva, ale kromě toho v prodejnách můžete nabyt rovněž napříklád černé toaletní mísy. Nicmeně majorita sanitární keramiky je v bílé barvě.

Jestli jde o druhy toaletních mís můžeme je rozlišovat na tří základní skupiny. Současně nejpopulárnější jsou závěsné WC mísy, u kterých se splachovací modul instaluje v zdí. Kromě toho existují též tzv. kombi klozety – kde mísa a nádrž s vodou tvoří celek. Je to velice praktické řešení, díky kterému můžete skrýt nádrž s vodou. Poslední typ záchodových mís jsou už málo populární stojící klozety, kde nádrž vody je umistěná na zdí nad mísou.


veřejné WC
Author: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Source: http://www.flickr.com
Kromě WC mís v každé toaletě musí být místo pro umyvadlo. Stejně jako u záchodových mís můžete koupit umyvadla v různorodných barvech. Určitě nejpopularnější je bílá barva. Ještě větší volbu budete mít jestli jde o tvar umyvadel. Druhy umyvadel můžeme rozlišit na pár základních kategorii. Nejpopularnější jsou jistě umyvadla závěsné, jsou to klasické umyvadla, které můžete koupit v různorodných rozměrech. Obrovskou výhodou takových umyvadel je dost nízká cena. Dalším typem jsou umyvadla zapuštěná – které častěčně jsou schované v skřince nebo speciální desce. V obchodech najdete rovněž pozoruhodné řešení - dvojumyvadla. Pokud máte velkou toaletu je to doopravdy výborný nápad. Zvláště pokud máte velkou rodinu. Základní je též materiál, který použito na výrobu umyvadel. Samozřejmě nejpopularnější je keramika, ale kromě toho v prodejnách můžete koupit též umyvadla vytvořené ze skla, umělého kamenu nebo mramoru. Máme jistotu, že nabídka prodejn je tak velká, že každý najde perfektní sanitární keramiku pro sebe. Výběr je doopravdy velký, nejenom pokud jde o tvary, ale též pokud jde o barvy. Všechno závísí na Vaším nápadě.

Tags: domu, napad, klozety